23 Mayıs 2013 Perşembe

Renkli Kalemler İçin Bir "Kalemlik" / A New Pencil Holder     Herkese merhabalar! 
   Uzuuuun bir aradan sonra yine buradayım ve elbette ortalarda görünmediğim süre boyunca da boş durmadım. İşte hobi odamı düzenlemek için taa şubat tatili sıralarında yaptığım bir proje, kağıt havlu rulolarından yapılmış kalemliğim. 

Hello World!
After a very long period of absence I am finally back to publishing what I have done so far, since I wasn't publishing anything but crafting alot. Ok, so this is a project I have worked on in february, when I had a two weeks school break and was trying to organize my craft room. This project is made with paper towel rolls. 
   Bu kalemliğin yapılışını Sacrafters'ın youtube kanalında izlemiştim. İlgilenenler için linki burada. Ama ben elimdeki malzeme biraz daha farklı olduğu için  onun tasarımından biraz daha farklı çalıştım. O, çalışmasında tüplerin arkalarını kapatmıştı; ben ise bu kalemliği çalışma masamın duvarla birleştiği, kapalı bir köşeye koyacağım için arkasını kapatmadım. 

This actually is not my original idea, I took the inspiration from SaCrafters tutorial you can find the link here. However, I made some  changes since I was going to place the pencil holder in a corner, with its back facing the wall.    Böylece tüm kalemler aynı boydaymış gibi düzgün durabiliyorlar. İşte burada da içi boş hallerinden birkaç görüntü var:

I also wanted to have all the different markers look the same size :)   Arka planda görülen bazı malzemeler var, lütfen şimdilik onların kusuruna bakmayın! Okullar tatil olur olmaz hobi odamı biraz daha yüzünebakılır hale getirmek için kolları sıvayacağım. Belki sonucu da fotoğraflayıp buradan paylaşırım.

In the background you can see some of my craft items, I know my craftroom needs some urgent attetion :) So please forgive the mess untill the summer break and then I will finish decorating my craf room and maybe share some pics.
Şimdilik benden bu kadar, pek yakında yeni projelerimi de paylaşmayı umuyorum. 

Neşeyle kalınız!

So, I guess that's it for now. Soon I'll be sharing some of my new projects.

Wish you all joy!

2 yorum:

  1. ayyy çok güzel olmuş valla :) elinize sağlık bundan birsürü harika fikir çıkar söylemedi demeyin :)

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkür ederim :)

    YanıtlaSil